دوربین مداربسته پارکینگ

دوربین مداربسته پارکینگ در نوع های مختلف وجود دارد، از همین رو باید در انتخاب دوربین مداربسته پارکینگ دقت فراوانی از نظر برند ، نوع دوربین ، نحوه نصب و نحوه انتقال تصویر بر روی دستگاه داشته باشیم. مجموعه حفاظت هوشمند این باور را دارد که انتخاب دوربین مداربسته IP می تواند در سهولت نصب و استفاده آسان به شما کمک کند.

تصویر دوربین مداربسته پارکینگ  دارای رزولوشن 2592 در 1520 پیکسل است. با تصویر 4مگاپیکسل شما تصویری با کیفیتی 2 برابر بهتر نسبت به Full-HD 1080P و همچنین 4 برابر بهتر از HD 720P مشاهده خواهید کرد که جزئیات در آن به صورت کاملا واضح نمایش داده می شود.همچنین در زمانی که شما نیاز به انجام زوم دیجیتال بر روی تصویر دارید، در صورتی که تصویر ضبط شده شما با کیفیت 4MP باشد، به دلیل تراکم پیکسلی بالا، افت کیفیت در تصویر شما نامحسوس خواهد بود و میتوانید به راحتی بعد از زوم دیجیتال نیز جزئیات تصویر را در ابعاد بزرگتری مشاهده فرمایید. در ضمن برای مکان هایی که حتی به کیفیت تصویر بالاتر از 4MP نیاز است،

علاوه بر رزولوشن بالای تصویر، دوربین های تونیو در محیط با نور بسیار کم (لوکس نوری 0.002) با ارائه ویژگی Starlight این امکان را فراهم کرده اند تا بتوانید تصویر رنگی و با کیفیت بالا داشته باشید. این ویژگی کیفیت کنترل نظارتی شما را در ساعات پس از غروب آفتاب در محیط خارجی و یا در زمان بروز اختلال در نور محیط داخلی به شدت افزایش می دهد. با دریافت تصاویر رنگی در چنین شرایطی می توانید جزئیات ارزشمند تصویر مانند پلاک ماشین و چهره اشخاص را به راحتی تشخیص دهید.

ما برای ثبت پلاک ماشین یک راهکار مقرون به صرفه پیشنهاد می کنیم: استفاده از دوربین مداربسته تحت شبکه (IP) که تصاویر را با کیفیت بالا ذخیره می کند و به این ترتیب شما می توانید پلاک ماشین را به سادگی تشخیص دهید. مشکلی که در این راهکار میتواند رخ دهد تابش مستقیم نور چراغ ماشین به دوربین در زمان شب است که باعث مختل شدن دید دوربین و همچنین عدم امکان تشخیص پلاک ماشین شود.برای جلوگیری از بروز این مشکل علاوه بر دوربینی با کیفیت بالا، این دوربین می بایستدارای ویژگی HLC باشد که در این شرایط از مختل شدن کیفیت تصویر جلوگیری می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *