دوربین مداربسته طلافروشی،به دلیل وجود طلا و جواهرات از اهیمت زیادی برخوردار است.دوربین مداربسته در طلافروشی باید در مکانی نصب شود که همه ی نقاط طلافروشی را در بر بگیرد و ریز ترین محصولات در سیستم دوربین مداربسته قابل تشخیص باشند به طوری که هیچ نقطه کوری نباید خارج از دید دوربین باشد.به همین دلیل  دوربین مداربسته باید از وضوح و کیفیت بالایی برخوردار باشد.حفاظت هوشمند با ارائه اطلاعات درست شما را برای خرید دوربین مناسب با کمترین هزینه راهنمایی می کند.

معرفی دوربین و نحوه نصب صحیح دوربین برای نقاط مهم

♦ برای بخش ورودی طلا فروشی ها که معمولا در بیرون از مغازه است دوربین های دام یا بولت با رزولوشن بالا و کیفیت خوب مناسب است

♦ برای قسمت ویترین ، شما حتما باید از دوربین هایی با کیفیت بالا و دارای سنسور  WDR سخت افزاری استفاده کنید. در نظر داشته باشید حتما از برند های خوب استفاده گردد، زیرا به دلیل استفاده از نور زرد طلا فروشی ها در صورتی که شما دوربین های با کیفیت بالا و یا  یا سنسور WDR  انتخاب نکرده باشید روی کیفیت و رنگ بندی آن تاثیر منفی  فراوانی خواهد داشت .

♦ تامین امنیت گاو صندوق اهمیت دارد برای این بحث حتما  از دوربین با کیفیت مناسب استفاده شود .

♦ برای محوطه داخل طلا فروشی می توان از دوربین مداربسته دام یا بولت با رزولوشن بالا استفاده کرد.  در صورتی که نور زیادی در محل وجود دارد از دوربین با قابلیت WDR استفاده شود . حتی المقدور زاویه دوربین ها برای نقاط مهم مانند کنار پیشخوان رو به رو باشد که چهره مشتری و ارباب رجوع مشخص باشد.  اگر از دوربین و DVR ، با قابلیت تشخیص چهره هم استفاده شود . می تواند نتیجه به مراتب بهتری داشته باشد .

♦ برای درب ورودی شما زاویه دوربین رو به رو باشد و دوربین مورد استفاده قابلیت Face Detection

تشخیص چهره داشته باشد که کمک بسزایی برای تشخیص سارقین و اتفاقات احتمالی می تواند داشته باشد.

♦ برای پیشخوان طلا فروشی حتما از دوربین ، قابلیت WDR و لنز زوم استفاده شود به دلیل این که اجزا و چیز های کوچک هم دیده شود مانند انگشتر و جواهرات کوچک و حتی المقدور اگر بتوانید ماشین حساب و نحوه ی محاسبه را هم پوشش دهید فوق العاده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *