دوربین مداربسته بولت،دوربینی استوانه ای شکل است که بدنه ای فلزی دارد. چون بدنه دوربین مداربسته بولت ضد آب می باشد(IP66 بودن) و همانطور شکل خاصی دارد،این دوربین ها برای محیطهای بیرونی با شرایط سخت آب و هوایی مناسب هستند.دوربین مداربسته بولت در سه نوع آنالوگ،تحت شبکه و AHD یافت می شود و از نظر کیفیت تصویر محدودیتی ندارند.البته باید به این نکته توجه داشت ضد آب بودن این دوربین ها به معنای غوطه ور کردن این دوربین ها در آب نیست.حفاظت هوشمند در ادامه شما را با مزایا و معایب و همچنین کاربرد انواع گوناگون این نوع از دوربین های مداربسته آشنا می کند.

دید در شب دوربین مداربسته بولت

دوربین های مداربسته بولت عموما دارای دید در شب IR هستند. ای دوربین های معمولا دید در شبی با برد نسبتا بالا دارند. برد دید در شب این دوربین ها به تعداد و نوع LEDهای تعبیه شده بر روی دوربین وابسته است. توجه داشته باشید که برد دید در شب نوشته شده در کاتالوگ دوربین ها به بالاترین برد پرتاب نور دوربین اشاره دارد و الزاما مشخص کننده برد مفید دید در شب دوربین نیست.

زاویه دید دوربین مداربسته بولت

دوربین های بولت از نظر نوع لنز به دو دسته لنز ثابت (Fixed lens) و لنز وریفوکال (Varifocal Lens) تقسیم می شوند. دوربین های بولت با لنز ثابت معمولا با لنز 3.6(~70 درجه)، 6(50 درجه) یا 12(25 درجه) میلیمتر ساخته می شوند و دوربین های بولت وریفوکال معمولا لنز 3-9(~35 تا 80 درجه) میلیمتر یا 2.8-12 (~25 تا 85 درجه) میلیمتر دارند.

 

معایب استفاده از دوربین مدار بسته بولت :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *