دوربین مداربسته باغ، برای امنیت بیشتر باغ شما به کار می رود.خیلی از اشخاص برای تامین امنیت باغ خود از سرایدار استفاده می کنند و نیروی انسانی را برای محافظت سرمایه خود دخیل می کنند.برخی از اشخاص برای ایجاد امنیت باغ خود از سگ های نگهبان استفاده می کنند که خود نیازمند نگهداری است.مهمترین و کم هزینه ترین راه برای ایجاد امنیت مورد نظر استفاده از دوربین مداربسته است.حفاظت هوشمند به شما کمک می کند با انتخاب دوربین مناسب امنیت مورد نظر را برای باغ خود تامین کنید.

مزیت های استفاده از دوربین مداربسته در باغ

 با نصب دوربین مداربسته در باغ یا ویلای خود می توانید اهداف مختلفی را دنبال کنید  . یکی از هدف های اصلی  که  بیشتر مشتریان را به خرید این تجهیزات تر علاقه مند می کند نظارت بر ویلا و یا محل مورد نظر شان در زمان هایی که در ویلا حضور ندارند می باشد.

شما از این قابلیت بر خوردار می باشید که  در زمان هایی که در باغ نمی باشد  از این موضوع مطمئن شوید که نگهبان یا فردی که ویلا را به آن سپرده اید اقدام به اجاره ویلا بدون اجازه شما نمی کند و  ویلا را به به فرد مطمئنی سپرده اید و ویلا و سرمایه های شما مورد محافظت قرار می گیرد.

با نصب دوربین مداربسته می توانید ورود و خروج افراد مختلف را به ویلا برسی کرده و از انجام درست کار ها  توسط فرد مورد نظر آگاه شوید و برانجام امور توسط  فرد مورد نظر مطلع شوید.

ازموارد دیگر کاربرد های دوربین مداربسته و سیستم نظارتی می توان به مشاهده تصاویر دوربین از راه دور اشاره کرد. شما می توانید با اتصال سیستم نظارت تصویری خود به شبکه اینترنت از راه دور تصاویر دوربین مداربسته را به صورت زنده یا ضبط شده مشاهده کنید.

انتخاب دوربین مداربسته مناسب جهت نیاز شما

 برای انتخاب سیستم نظارتی مد نظرتان  برای باغ باید به  اهداف و نیازهای های خود توجه داشته  باشید . معمولا  این اماکن از دوربین مداربسته آنالوگ HD برای این محل ها استفاده می شود و این نوع دوربین ها با تو جه به ویژگی های این اماکن  مناسب هستند.

اما در صورتی که کیفیت تصویر برای شما حائز اهمیت می باشد و یا دارای یک ویلای لوکس با لوازم و اجناس گران قیمت می باشید ما به شما پیشنهاد می کنیم که از سیستم مداربسته تحت شبکه (IP) استفاهده بکنید که می تواند تمام نیازهای شما را در زمینه نظارت تصویری رفع کند .

البته هم اکنون از سیستم آنالوگ سنتی هم برای ویلا استفاده می کنند اما این دوربین های مداربسته با کیفیت قابل ارائه خود نیز کیفیت تصویری به مراتب پایین تر نسبت به دوربین های HD بر روی بستر آنالوگ ارائه می کنند و در سال های اخیر دوربین های AHD ، HDCVI ، HD-SDI و Turbo HD جایگزین سیستم آنالوگ سنتی شده اند و دارای کیفیت بالایی می باشند.

به ویژه سیستم AHD  با توجه به اینکه به  قیمت تجهیزات آنالوگ  نزدیک می باشد و ارائه کیفیت تصویر به مراتب بالاتری دارد می تواند انتخاب خوبی برای پایین آوردن هزینه تمام شده پیاده سازی یک سیستم نظارتی برای ویلا باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *